Ing. Tea Heřmánková, Ph.D.

Pracovala jako finanční poradkyně na Wall Stretu v New Yorku, dnes působí jako lektorka Ájurvédské techniky proti stresu, numeroložka a autorka webu NáhodaNeexistuje.cz.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, poté odjela studovat do USA. Tam získala prestižní místo finanční poradkyně na Wall Streetu v New Yorku.

Po návratu do Česka obchodovala s realitami a s americkými investory připravovala vznik Bostonské univerzity v Praze. Nástup světové finanční krize však tento projekt zhatil.

Ke studiu ajurvédské filozofie a léčebných praktik ji přivedla snaha zdolat psychické potíže při vyčerpávající práci manažerky. Absolvovala kurz na Srí Lance a poté nespočet seminářů v Německu a Anglii. Stala se lektorkou Ajurvédské techniky proti stresu.

Na základě znalostí numerologie vypracovala matematické modely k odhalování vztahů mezi lidmi a v roce 2011 založila numerologickou seznamku www.NáhodaNeexistuje.cz. Pomocí znalostí čísel a povahových charakteristik se snaží pomáhat lidem vytvářet vhodné partnerské dvojice a analyzovat jejich osobnosti.

Copyright © 2024 ADVANA - mezinárodní centrum vzdělávání v přírodní medicíně. Všechna práva vyhrazena.